top of page

Čtyřnásobný úspěch v rámci Ocenění osobností Havířova


Hned čtyřikrát vystoupali zástupci našeho oddílu na pódium KD L. Janáčka, aby převzali ocenění za Nejúspěšnější sportovce města Havířova roku 2022. Na udílení Ocenění osobností veřejného života města Havířova se postupně v kategorii sportovců představili Oliver Syslo, jakožto jeden z nejúspěšnějších žákovských sportovců, Terka Mrázková mezi juniory a juniorkami, Vašek Waloszek v seniorské kategorii a místopředseda klubu Ríša Chmelík, který převzal ocenění v kategorii družstev dospělých za naše úspěšné prvoligové družstvo mužů.

Všechny tři atlety oceněné v individuálních kategoriích pojí především jednotná zásluha zisku medaile z Mistrovství ČR (Oliver 2. na MČR žactva ve výšce, Terka 3. na MČR juniorů v chůzi, Vašek je Akademickým Mistrem ČR na 1500 m překážek). Prvoligové družstvo mužů pak slavilo ocenění za výtečnou sezónu v 1. lize, kdy ihned po postupu suverénně vybojovalo ve čtyřkolové soutěži skvělé 3. místo.

Na udílení cen jsme co do počtu ocenění byli nejúspěšnějším městským oddílem, k zopakování tohoto úspěchu máme dobře nakročeno i letos, aniž by začala hlavní (letní sezóna). Držíme palce našim atletům, aby se jim v ní dařilo a především gratulujeme oceněným a děkujeme jim za perfektní reprezentaci klubu.

コメント


bottom of page