top of page

6 medailí a exploze osobáků na Vánoční hale žactva


Posledním závodem letošního roku a pro část atletů i loučením se svou věkovou kategorií byla Vánoční hala, kterou hostila Ostrava 16. prosince pro mladší a 17. prosince pro starší žactvo. V rámci naší výpravy se zde představilo 11 atletů - 4 mladší žáci a 7 jejich starších kolegů. Našlapanou konkurenci jim připravili závodníci nejen z MS kraje, ale i z dalších regionů Čech a Moravy.

Mladší žactvo ve složení Bára Štarková, Sofča Žwaková, Bruno Penhaker a Dan Balon přivezlo 5 osobních rekordů a 4 umístění v TOP8. Nejhodnotnější výkony předvedly Sofča s Bárou, které se díky super časům 20,78 a 20,92 na 150m umístily na výborném 5. a 6. místě.

Bilance staršího žactva ve složení Míša Žáčková, Valča Penhakerová, Oliver Syslo, Kuba Číž, Adam Hruška, Patrik Filípek a Honza Rusina byla ještě o kus lepší: 7 závodníků ve 13 startech vybojovalo 6 medailí (3 zlaté, 1 stříbrnou a 2 bronzové), 12 osobáků a 8 umístění v TOP8. Vítězství si vysloužili Oliver na výšce za 186 cm, Míša na 300m za 44,21 a Adam na 60m za 7,48. Adam přidal i bronz na 150m, spolu s Kubou, který bral stříbro a bronz, se tak stal držitelem dvou cenných kovů.

Všem našim atletům blahopřejeme k super výkonům a děkujeme za výbornou reprezentaci nejen na Vánoční hale, ale po celý uplynulý rok.


Comments


bottom of page