top of page
logo nazev.png
  • Black Instagram Icon

Druhé místo mužů na 3. kole I. ligy

  • 3 days ago
  • 1 min read

Už už to po dvou třetích místech mužů v letošní sérii 1. ligy vypadalo, že je nám bronzová pozice souzena nadobro, naši borci se ale v rámci třetího kola na skoro "domácí" půdě v Třinci sešli konečně v téměř nejsilnější možné sestavě a vybojovali výbornou 2. pozici!

Ziskem 255 b. jsme zaostali o 18 bodů pouze za vítěznou Opavou, o 8 bodů jsme poprvé v letošním roce dokázali porazit favorizovanou Břeclav. V rámci jednotlivců si bodově nejlépe vedl hostující Honza Larisch, který vyválčil 24,25 bodů. Hned za ním se při svém prvním závodním startu od září 2025 po zranění umístil Oliver Syslo s 22 body za dvě druhá místa v trojskoku a výšce. Třetí příčka mezi bodovači připadla za 21 b. tradiční posile vrhačských sektorů Honzovi Horňákovi. Velkou pochvalu zaslouží mimo jiné i Séba Šemrák za suverénní vítězství a třívteřinový náskok na osmistovce. Výborně si ale vedl celý tým!

Před posledním čtvrtým kolem, které nás čeká v srpnu v Břeclavi, už je prakticky jasné, že skončíme v letošním ročníku celkově 3., což by znamenalo splnění předsezónního cíle. Zásadní je ale jistota postupu do nového formátu Extraligy pro příští rok! Skvěle, borci!


 
 
 

Comments


bottom of page