top of page

Mistrovství Moravy a Slezska mládeže a dospělých s 6 medailemiAtletická hlavní sezóna se nám pomalu rozjíždí a naši atleti dorosteneckých, juniorských a dospělých kategorií tak vyrazili před prvními ligovými koly do Ostravy otestovat formu na Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců. Výsledkem jejich snažení bylo 6 medailí, řada osobních rekordů a několik umístění těsně pod stupni vítězů.

Hned 2 medaile vybojovali naši dorostenci na 100 m, kde zvítězil Adam Hruška za 11,30 a Kuba Číž bral bronz za 11,53. Protivítr a chladné počasí sprintům úplně nenahrávalo, kluci své osobáky z nedělního "gigantu" mládeže nepřekonali (Adam v neděli zaběhl skvělých 11,07).

Další zlatou medaili vybojoval při své premiéře mezi muži Filip Austera na 3000 m překážek v hezkém osobním maximu 10:06,12. Stříbro v seniorské kategorii přidal David Brabec ve výšce za 185 cm a další bronzy připojili Ondra Staś v dálce za 591 cm a Honza Horňák v kouli za 15,18.

O kvalitní výkony na 4. a 5. místech se postarali Vláďa Kadlečík, Péťa Liška, Míša Žáčková, Dora Daňková a Adéla Němčicová.Comments


bottom of page