top of page

Muži ve druhém kole 4. po skvělém výkonu


Na 2. kolo I. ligy mužů do Třince jsme odjížděli po úvodním 2. místě velmi dobře naladěni, zároveň jsme si byli vědomi toho, že nejbližší soupeři z Opavy a Břeclavi budou tentokrát silnější a nedají našim borcům nic zadarmo. V naší sestavě se tentokrát objevily výrazné posily absentující v prvním kole, zároveň několik významných bodovačů bohužel nemohlo dorazit. Nejcitelnější byla ztráta Kuby Bystroně, který si své povinnosti tentokrát plnil vstupem do svazku manželského s naší bývalou atletkou Anežkou Hanouskouvou :) Tímto oběma přejeme šťastný společný život, mnoho radosti a prosluněnou svatební dovolenou v Řecku :)

Naši borci vybojovali ve druhém kole jen o 2 body méně, než v kole prvním, skvělý zisk 194 bodů tentokrát stačil na 4. místo za Olomoucí, Opavou a Břeclaví. S takto kvalitním výkonem musíme být spokojeni, sluší se zároveň poklonit se soupeřům, kteří tentokrát byli lepší.

Nejlepším bodovačem sestavy se v tomto kole stal vytrvalec Adam Szymaník se ziskem parádních 23 bodů. V těsném závěsu zaostal jeho běžecký kolega Vašek Waloszek s rovnými 20 body. Výborných 17 bodů vybojoval hostující Tom Hrbáč. Po 13 bodech přidali Jarda Stančík a hostující Alex Čača, 11 bodů posbírali Lukáš Ožana a Honza Horňák, desetibodovou hranici splnili Vláďa Kadlečík a Honza Chlopčík. Stejně jako v prvním kole se bodově prosadili prakticky všichni závodníci.

Našim borcům opět patří dík a hold za výborné výkony a týmového ducha, kterým provázeli celý závod :) Jste nejlepší, borci!!!


O den dříve se ve druhém kole druhé ligy představily naše ženy, přesněji tedy žákyně, dorostenky a juniorka :) Zisk 75 bodů tentokrát stačil oslabené sestavě "jen" na 9. místo, potěšila nás ale řada solidních výkonů a osobních rekordů. Největším bodovým ziskem 22,5 bodů přispěla překážkářka Dorka Daňková, 13 bodů získala v chůzi Terka Mrázková, 11 bodů ve stejné disciplíně přidala Adéla Malenovská. Za zmínku stojí výborné vystoupení žákyně Míši Žáčkové, které předvedla osobní maxima na 100m a 400m - na delší trati zaběhla skvělých 60,83! Gratulujeme a děkujeme, děvčata :)

Comentários


bottom of page